021-66919908

 

0935-1307088

آموزش تعمیرات موبایل البرز

آموزش تعمیرات موبایل در کرج

یادگیری روش های اولیه و استاندارد تعمیرات موبایل یکی از راه های درآمدزایی در دنیای امروز است. مقابله با مشکلات تلفن همراه، عیب یابی دستگاه و یافتن منشأ مشکل، تعمیر و راه اندازی مجدد آن از فعالیت های بسیار ارزشمندی است که  می توانید با ارائه خدمات به کسب درآمد نیز بپردازید.اما چطور باید این شغل تعمیرات موبایل را آموخت؟ در ادامه با توضیحات مختصر و مفید، راه آموزش تعمیرات موبایل را برایتان روشن ساخته ایم.

استان البرز سی و یکمین استان ایران است. این استان در البرز مرکزی قرار دارد و علت نامگذاری استان البرز به همین دلیل است. استان البرز از شمال با استان مازندران، از غرب با استان قزوین، از شرق با استان تهران و از جنوب با استان مرکزی همسایه است و استان البرز در سال 1389 با مصوبه مجلس شورای اسلامی تأسیس شد.

اولین قدم برای شروع یک کار جدید، یادگیری آن است. گاهی اوقات این کار می تواند به سادگی درست کردن یک نوشیدنی خوشمزه باشد، گاهی به پیچیدگی تعمیرات موبایل! 

برای تهیه نوشیدنی  کافیست در گوگل سرچ کنید “چگونه نوشیدنی درست کنیم”. سایت های زیادی وجود دارند که به شما در تهیه یک نوشیدنی خوب کمک می کنند. اما برای کارهای فنی نمی توان به مطالب نوشته شده در سایت ها اعتماد کرد و به آن تکیه کرد. به عبارتی شرکت در یک دوره آموزش تعمیرات موبایل جامع برای کسب توانایی تعمیر گوشی موبایل معیوب ضروری است. دوره آموزشی تعمیرات موبایل کرج قدم به قدم به شرکت کنندگان می آموزد که گوشی موبایل چیست و چگونه آن را تعمیر کنند.

در نتیجه برای ورود به شغل تعمیرات موبایل و کسب درآمد خوب در این حرفه باید آموزش دیده باشید. بنابراین احتمالاً متوجه شده اید، هرچه کیفیت آموزش بالاتر باشد، با موفقیت بیشتری به عنوان یک تعمیرکار موبایل  شناخته می شوید. این روش به روش مدرن معروف است که بسیار موثرتر از روش سنتی است. منظور از روش سنتی روش استاد – شاگردی است که در آن فرد برای مدت طولانی در محل کار یاد می گیرد و پس از چند سال می تواند شجاعت کار مستقل را پیدا کند. در بسیاری از موارد به دلیل نحوه تدریس و وابستگی به آوردن شاگردان به «اوستا» حتی نمی توان تصمیم به استقلال گرفت.

به طور کلی می توان ویژگی هایی را برای سنجش کیفیت یک دوره در نظر گرفت. این موارد شامل:

سرفصل های آموزش تعمیرات موبایل: قبل از انتخاب رشته، باید عناوین آن را با دقت مطالعه کنید. حتی بهتر است از تعمیرکاران در مورد چیزهایی که نمی دانیم بپرسیم. یا با جستجو در اینترنت در مورد آنها مطالعه کنید.
مدت زمان دوره تعمیر موبایل : چه مدت زمانی طول می کشد که آموزش ها به اتمام برسد و شما وارد بازار کار شوید.
اساتید با تجربه : خیلی مهم است که چه کسی تدریس می کند. کسی می تواند محتوای تعمیرات موبایل را به بهترین نحو آموزش دهد که تجربه کافی و قابل قبولی در کار عملی و حل هر چالشی داشته باشد.
تعداد کارآموزان: ما می توانیم به دوره ای امیدوار باشیم که مورد استقبال هنرجویان قرار گرفته است. حضور افراد در یک دوره نمی تواند ملاک قطعی برای کیفیت آن باشد، اما یکی از موارد مسلم در این زمینه است.
این عناصر به همراه عوامل دیگر، کیفیت و نتیجه یک کلاس آموزشی را تعیین می کنند. برگزار کننده آن است، یعنی. مدرسه. هرچه تجربه و سابقه آموزشگاه تعمیرات موبایل بهتر باشد، می توانید به دوره هایی که برگزار می کند اعتماد کنید.

ویژگی های آموزشگاه تعمیرات موبایل در البرز

تیم آموزشی با تجربه: اساتید کلاس ها باید دارای مدرک دانشگاهی باشند. داشتن گواهی گذراندن دوره های معتبر مرتبط و از همه مهمتر سابقه کار در بازار واقعی، تعیین کننده تخصص مدرس است.
کلاس های مجهز: دوره آموزش تعمیرات موبایل در کرج باید به صورت عملی برگزار شود. بنابراین برای تدریس باید ابزار و وسایلی در اختیار کارآموزان قرار داد تا بتوانند عملاً با آنها کار کنند.
ارائه خدمات به کارآموزان: همانطور که قبلاً گفته شد، راضی نگه داشتن مردم و ارائه خدمات صادقانه بسیار مهم است. خدماتی مانند حمایت از افراد، ارائه مشاوره عملی، پاسخگویی به سوالات و شبهات کارآموزان در حین یا پس از پایان دوره  نمونه هایی از این خدمات هستند.
محیط آموزشی: یک آموزشگاه تعمیرات موبایل خوب باید محیطی داشته باشد که فرد شرکت کننده در کلاس بتواند تمرکز کافی برای یادگیری داشته باشد. محیط باید ساکت و بدون ایجاد مزاحمت برای مردم، تمیز و دارای تهویه مطبوع باشد.
مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بزرگترین سازمان آموزشی ایران است و سال هاست که دوره های آموزشی مختلفی را برای تربیت نیروی کار برگزار می کند. وقتی آموزشگاهی مهر تایید این سازمان را داشته باشد، می توان به آن اعتماد کرد.

آموزش تعمیرات موبایل مهیا موبایل در استان البرز

آموزشگاه تعمیرات موبایل مهیاموبایل ، بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در استان البرز است.دوره تعمیرات موبایل نیز از پرطرفدارترین دوره های آموزشگاه در سال های اخیر بوده است که خروجی آن دلیلی بر اثبات این ادعا می باشد.جهت گرفتن مشاوره رایگان فرم تماس با ما در پایین صفحه را پر کنید تا مشاوران مهیا موبایل با شما تماس بگیرند.همچنین شماره تماس 66919908 آماده مشاوره دادن به شما می باشد.

افتتاح مغازه و اشتغال زایی کاراموزان دوره تعمیرات موبایل

این کلیپ ها تنها تعداد کمی از کلیپ های افتتاح مغازه ، درآمدزایی ، اشتغال زایی و رضایت کاراموزان آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه مهیا موبایل میباشد.

لطفا جهت مشاهده همه کلیپ ها از پیج اینستاگرام آموزشگاه مهیا موبایل دیدن نمایید.

مشاور دوره

فرم تماس با مهیا موبایل

شعبه های مهیا موبایل

تهران : 66919908 -021

کرج ( فردیس ) : 36557643 -026

قرچک : 36432476 – 021

پاکدشت : 36032515 -021

اسلامشهر: 56126046 – 021

بومهن : 76485728 – 021